Nacházíte se v tíživé finanční situaci a nevíte, jak z ní ven? Obraťte se na nás a společně najdeme východisko z vašich dluhů.

Proč využít náš způsob oddlužení

Nechte si od nás poradit v případě, že:

  • Splácíte více, než vyděláte
  • Nikdo vám už nechce půjčit peníze
  • Chcete vyměnit váš byt za jiný
  • Jiné formy oddlužení selhaly
  • Splácíte každou půjčku další půjčkou
  • Na sebe nechcete vyhlásit osobní bankrot

Náš revoluční způsob oddlužení spočívá ve výměně obecního bytu za jiný, díky čemuž následně můžete uhradit své dluhy. Zabýváme se zejména výměnou obecních bytů v Brně a okolí.

Oddlužení s pomocí výměny bytu

Oddlužení prostřednictvím výměny obecního bytu vzniklo na základě dlouholetých zkušeností zejména v oblasti výměn bytů. Celý proces našeho revolučního oddlužení máme detailně propracovaný. Jsme připraveni vám pomoci zbavit se dluhů.

Příklad výměny bytu za jiný

Váš družstevní byt nebo byt v osobním vlastnictví můžeme vyměnit za byt obecní. Rovněž lze například vyměnit větší byt za menší a levnější.

Díky tomu se zbavíte svých dluhů a vrátíte se zpět do normálního života.

Kontakt

Jiné druhy oddlužení

Při řešení svých finančních problémů dále můžete přistoupit k dalším dvěma možnostem, které však již nejsou tolik výhodné.

Oddlužení s další půjčkou

Rozhodně pro oddlužení nedoporučujeme sjednání další půjčky pro uhrazení půjčky minulé. Většinou se tak totiž člověk dostává do bludného kruhu a zjišťuje, že najednou tento problém nemá řešení a stává se ještě horším. Doporučujeme se takovému druhu hrazení předchozích půjček vyhnout.

Vyhlášení osobního bankrotu

Insolvenční řízení charakterizované jako ten „opravdový způsob oddlužení“ spočívá v tom, že člověk na sebe vyhlásí osobní bankrot.

O oddlužení fyzické osoby nelze žádat v případě, že:

  • Vaše dluhy pocházejí z podnikatelské činnosti
  • Máte dluhy se státem (správa sociálního zabezpečení, zdravotní pojišťovny, finanční úřad).
  • Nemáte doložitelný příjem.

Dále s oddlužením musí souhlasit vaši věřitelé. Svízel celé situace je také v tom, že musíte vyžít 5 let z nezabavitelného minima. Po dobu osobního bankrotu si nesmíte vzít žádnou půjčku. Pokud něco zdědíte nebo získáte darem, musí to být použito na pokrytí dluhů.Vzhledem k těmto faktům symbolizuje oddlužení ve formě výměny bytu skvělé, rychlé a bezpečné východisko. Navíc pro vás zajistíme i veškeré právní aspekty.

Kontakt